9. Flašinetář
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč