99. Cikánský tábor
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 41 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 X 61 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč