216. Z profilu
Autor: Zdenek Seydl
(1916 Třeboň - 1978 Dobřichovice)
signováno dole uprostřed, číslováno 1/20, volný list v paspartě.
Technika: suchá jehla
Šířka: 15 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 38 x 26,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč