10. Zahrada
Autor: Sven Moell
(1894 Švédsko - 1974 Švédsko)
signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1950
Šířka: 48,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 62
Konec dražby: 17.04.2023 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč