Pohled do krajny
Autor: Ferdinand Hanuš Hérink
(1889 Smečno - 1955 Přerov)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce, datace: 1934
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč