111. Konvolut 5 kreseb

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Václav Kaplický, signováno vpravo dole
Husita, signováno a datováno 52 vpravo dole
Bitva Husitů, signováno a datováno 52 vpravo dole
Matka a dítě, signováno a datováno 1950 vpravo dole
Z Českého ráje, signováno uprostřed dole
Šířka: 17,5 a 18,5 cm, výška: 25,5 a 12,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 23.08.2023 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč