124. Kytice
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 19 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 27 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč