Václav Sudlický
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1952
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč