Práce na záhonu

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vlevo dole
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč