Žluté květiny
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 28,5 cm, výška: 43 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč