Práce na poli
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 35,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč