Na rybníce
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Signováno vlevo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 24,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč