22. Na poli
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1942
Šířka: 52 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 67,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč