30. Krajina
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1957
Šířka: 74 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 88
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 350 Kč