33. Švanda dudák na šibenici
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s věnováním a výstavní razítko. Rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 37,5 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč