43. Z Vysočiny

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno, zaskleno, na reversu autorskýu popisek
Technika: lept
Šířka: 16,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 34 x 35 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:21 SEČ

Zbývá: 2d 9h 30m 51s

Vyvolávací cena: 400 Kč