Strakonický dudák

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 38 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč