Stromy ve větru
Autor: Boris Procházka
(1927 Nitra, Slovensko)
datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1951
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč