120. Podzimní krajina
Autor: Lajos Körösy
(1910 - ?)
Signováno vpravo dole, přisouzeno autorovi, rámováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč