191. Ve městě

Autor: Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903 Přerov - 1999 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: rámováno 43x52

Konec dražby: 07.02.2024 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč