130. Vesnice
Autor: Václav Stárek
(1932 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč