34. Miroslav Pokluda
PF 1968 - litografie, signováno UD Pokluda, rozměr 20 x 9,5, rám poškozen, 23 x 12
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč