34. Šmíd Luděk *1937

olej na kartonu, sign PD, 21x31cm, rámováno 32x42cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč