34. Šmíd Luděk *1937
olej na kartonu, sign PD, 21x31cm, rámováno 32x42cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč