Dívka v kroji
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: tužka/kvaš/papír, datace: 1938
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 44,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 21.08.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč