122. U stolu
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.08.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč