199. Sedící žena
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1929
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 47 x 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč