53. Německý Brod
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
název díla, datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1918
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 62 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč