251. Pralesní hry

Autor: Bohdan Dušek
(1981 Praha)

volný listy, vlevo dole číslováno 8/20, vpravo dole signováno
Technika: dřevořez
Šířka: 22 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč