251. Pralesní hry
Autor: Bohdan Dušek
(1981 Praha)
volný listy, vlevo dole číslováno 8/20, vpravo dole signováno
Technika: dřevořez
Šířka: 22 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč