118. Rybářský přístav
Autor: Helmut Maletzke
(1920 Szczecinek, Polsko - 2017 Greifswald, Německo)
volný list, na reversu číslování 103/146, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 35,5 cm, výška: 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 11d 3h 55m 16s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč