Kříž v krajině
Autor: Fedor Kracík
(1899 Semily - 1945 Semily)
signováno vpravo dole
Technika: tuš
Šířka: 13,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč