Na cestě
Autor: Antonín Waldhauser
(1835 Vodňany - 1913 Německý Brod (Havlíčkův Brod))
Monogramováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 17 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč