97. V Jižních Čechách - L Formát

Autor: Jaroslav Baumbruck
(1921 Praha, Česká republika - 1960 Varna, Bulharsko)

Konzultováno a potvrzeno synem autora, datováno a signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1959
Šířka: 81 cm, výška: 62 cm, rámování: 79 X 99 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:48 SELČ

Zbývá: 13d 17h 57m 52s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč