Pod hradem Trosky

Autor: Josef Křídlo

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 39 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč