Mnichovský pijan

Autor: Franz Absmeier

Signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 30,5 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč