142. Cesta v poli
Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)
na reverzu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč