Zátiší s banány
Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 41,5 x 48,5
Konec dražby: 13.07.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč