Fantaskní město
Autor: Petr Máša
(1945 Přibyslav)
Popsáno na reversu, rámováo.
Technika: olej na překližce, datace: 1972
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 26 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč