78. Růže
Autor: Alois Langer
(1815 Potštejn (Rychnov nad Kněžnou) - 1886 Rychnov nad Kněžnou)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 44 cm, výška: 31 cm, rámování: 41 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč