Konvolut 2 ks reprodukcí

2 reprodukce stejných velikostí, zaskleno, rámováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 25,5 x 21,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč