344. Půlnoční sen
signováno a datováno vpravo dole
Technika: suchá jehla, datace: 1986
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč