178. Květy pod stromy
Autor: Lars Boëthius
(1903 Švédsko - 1968 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Konec dražby: 11.10.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč