Krajina s vodou
Autor: Lars Boëthius
(1903 Švédsko - 1968 Švédsko)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč