Skřítci
Autor: Robert Högfeldt
(1894 Eindhoven, Nizozemsko - 1986 Djursholm, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 57 x 64,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč