2 karikatury
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Datace: 1935
Šířka: 14,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 23,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč