Kůň
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou
Technika: dřevoryt, datace: 1969
Šířka: 13,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč