191. Stařec s dýmkou
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
Olej na plátně fixováno na kartonu. Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 19 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 30 cm
Konec dražby: 11.04.2018 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč