280. Zátiší s vínem a ovocem
Autor: Toralf Jergill
(1909 Norsko - 1995 Strömstad, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 56,5 x 64,5
Konec dražby: 07.02.2024 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč