32. Seina u Notredamu
Autor: Lars Draabye
(1923)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 77 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč