346. Japonská pohlednice
Japonská pohlednice s originální známkou, přehnuto, nerámováno
Šířka: 19 cm, výška: 13,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč