Kytička
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1980
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 22,5 x 17 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč